^
Twój koszyk (0): 0.00 PLN
E-mail
Hasło
nie pamiętam hasła
Kategorie
Producenci
Newsletter
Zapisz się na nasz newsletter aby otrzymywać informację o nowościach i promocjach.
 
 
 


1. Składanie zamówień i Warunki dostawy
 
Zamówienie przyjęte za pośrednictwem sklepu internetowego "Gejzer Sklep dla glazurnika", zostanie potwierdzone pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Nie gwarantujemy realizacji zamówień, których nie udało się nam potwierdzić. Zamówienie składane jest na formularzu umieszczonym na stronie internetowej. Zamówienie nie zostanie przyjęte do realizacji, jeśli dane w nim zawarte będą niekompletne lub błędne. Przesyłka zostanie dostarczona w sposób określony w formularzu zamówienia. W zależności od dostępności zamówionego produktu czas realizacji zamówienia wynosi 2-7 dni roboczych. W przypadku przewidywanych dłuższych terminów realizacji klient zostanie o tym fakcie poinformowany telefonicznie. Sklep zastrzega sobie prawo do odmówienia realizacji zamówienia bez podania przyczyny po uprzednim poinformowaniu zamawiającego. W przypadku produktów na indywidualne zamówienie sprzedawca może zażądać od osoby zamawiającej przedpłaty. W przypadku wystawienia faktury VAT, złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wystawienie faktury bez podpisu kupującego. 
 
 
2. Koszty przesyłki
 
Koszt przesyłki w wysokości wynikającej z rozmiaru i wagi przesyłki ponosi odbiorca (zamawiający). Informacja o wysokości opłaty widoczna jest na etapie składania zamówienia w procedurze wyboru sposobu dostawy. 
 
 
3. Jakość produktów
 
Towary sprzedawane w sklepie "Gejzer Sklep dla glazurnika" są produktami pełnowartościowymi , objętymi gwarancją. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość sprzedaży używanych artykułów jednakże fakt taki zostanie wyraźnie zaznaczony w opisie produktu. Wszystkie sprzedawane artykuły pochodzą z legalnych źródeł.
 
 
4. Ochrona danych osobowych
 
Dane wprowadzone w formularzu rejestracyjnym są chronione i wykorzystane przez sprzedawcę w celu dokonania sprzedaży, wysyłki i zafakturowania zamówionego produktu. Przekazane nam dane osobowe są traktowane zgodnie z wymaganiami polskiego prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W dowolnym momencie klient ma prawo do korekty swoich danych lub ich całkowitego usunięcia ze sklepu "Gejzer Sklep dla glazurnika".
 
 
5. Zwroty i reklamacje
 
Klient ma prawo do zwrotu kupionego towaru w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki bez podania przyczyny.
Zakupiony towar podlega zwrotowi pod warunkiem, że: 
- nie posiada śladów użytkowania, 
- nie posiada wad i zniszczeń, z wyjątkiem stanowiących podstawę do reklamacji, 
- towar znajduje się w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu.
Do odsyłanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu towaru (paragon, faktura).
Płatność zrealizowana przez Użytkownika zostanie zwrócona w terminie 14 dni od otrzymania zwrotu na rachunek, z którego dokonano płatności. W przypadku uszkodzenia (nie wynikającego z niewłaściwego użytkowania) lub nieprawidłowego działania zakupionego towaru, należy go odesłać wraz z kartą gwarancyjną i dokumentem sprzedaży (paragon, faktura) lub jego kopią na adres sklepu "Gejzer Sklep dla glazurnika".
   
 
6. Informacje dodatkowe
 
Wszelkie znaki towarowe i nazwy firmowe należą do ich prawnych właścicieli, a w sklepie "Gejzer Sklep dla glazurnika" zostały umieszczone ze względów informacyjnych. Opisy oraz zdjęcia produktów mają charakter wyłącznie informacyjny.


 
 
 
Copyright 2017 Gejzer Narzędzia         Oprogramowanie sklepów internetowych web-market.pl                 
Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności